Wybierz izolowany parapet wewnętrzny

O atrakcyjności naszych parapetów wewnętrznych decyduje nieograniczona paleta kolorystyki dostępna spośród wszystkich płyt wielkoformatowych "spieków kwarcowych". Proponujemy wybór różnych faktur wykończenia powierzchni. Innowacyjna technologia zespalania płyt stosowana do wykonania parapetów jest mocnym argumentem technicznym. Dzięki temu możemy połączyć dowolną cienką płytę wierzchnią z płytą techniczną. Górna warstwa, z której składa się parapet wewnętrzny Wido-Profil pełni funkcję estetyczną. Polecamy tu cienką płytę ceramiczną lub ze spieków kwarcowych - szeroki wybór kolorów i faktur dostępnych u producentów powoduje, że w tym przypadku ogranicza nas tylko wyobraźnia i wizja architekta.

Płytę dekoracyjną możemy podkleić materiałem mającym spełnić konkretne wymagania techniczne. Parapety wewnętrzne proponujemy wykonać w technologii spieków połączonych z materiałem izolacyjnym XPS (typu „Styrodur”). Połączenie to umożliwia redukcję przemarzania murów we wnęce okiennej. 

Parapet wewnętrzny ze spieku kwarcowego.

Parapet wewnętrzny ze spieku kwarcowego.

W przypadku parapetu będącego obudową grzejnika, w celu wzmocnienia cienką płytę ceramiczną podklejamy płytą z włókna skalnego. Takie zespolenie znacznie zwiększa wytrzymałość i nośność parapetu, który dzięki temu może stać się półką np. na kwiaty.

Parapet wewnętrzny ze spieku kwarcowego.

Obudowa grzejnika. Płyta ze spieku kwarcowego została tu podklejona płytą z wełny skalnej.

W przypadku parapetów już gotowych, które wymagają renowacji lub po prostu odświeżenia, proponujemy nie zespoloną z niczym płytę ze spieku kwarcowego, powleczoną klejem "wiecznie żywym" w technologii Simple-Fix, która może być naklejona bezpośrednio na istniejący parapet dzięki niewielkiej grubości materiału. Oprócz kompleksowego wykonania i montażu parapetów, możemy dla Państwa przygotować przyciętą na wymiar i odpowiednio zefrezowaną na krawędziach płytę dekoracyjną pokrytą od spodu warstwą kleju do samodzielnego montażu.

W celu szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu z naszym biurem: tel. 601 714 511 e-mail: sprzedaz@wido.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!


Recently Viewed

No products

Menu