Wnętrze jak nowe

Dzięki technologii Simple-Fix modernizacja wybranych powierzchni wewnątrz domu będzie prosta i efektowna. Są takie elementy wyposażenia, z którymi nie chcemy się rozstawać, a płyty z klejem „wiecznie żywym” pozwolą nam cieszyć się nimi przez kolejne, długie lata. Odnowienie uszkodzonej powierzchni blatu czy zniwelowanie zarysowań na szafkach, z zastosowaniem propozycji od Wido-Profil, to atrakcyjne wizualnie i trwałe rozwiązanie.

Zniszczony blat szafki łazienkowej wymagający renowacji.

Szafka łazienkowa przed odnowieniem. Blat przy umywalce został zniszczony przez wodę, dlatego właściciele postanowili zmienić materiał na bardziej trwały - spieki kwarcowe są materiałem idealnie nadającym się do takich zastosowań.

Płyta ze spieku kwarcowego zastąpiła stary blat szafki podumywalkowej.

Ta sama szafka łazienkowa po modernizacji. Płyta ze spieku kwarcowego idealnie pasuje do wnętrza.

Simple-Fix sprawdzi się zarówno przy drobnych, jak i dużych powierzchniach, takich jak np. podłoga. W przypadku renowacji paneli czy płytek nie ma konieczności ściągania dotychczasowej posadzki. Atutem naszych płyt jest ich cienkość. Przekłada się ona na nieznaczne podniesienie podłogi, co nie ma wpływu na otwieranie drzwi wewnętrznych. Duży format sprawia również, że zwykle nie ma konieczności sięgania po fugi czy tworzenia powierzchni bocznych.

Technologia Simple-Fix opiera się o zastosowanie kleju „wiecznie żywego”, co znacząco upraszcza montaż. Wystarczy zdjąć z płytki zabezpieczającą folię bądź papier i przymocować ją w wybranym miejscu. Tym samym możliwa jest modernizacja elementów w niestandardowych wymiarach i o niebanalnych kształtach. Płyta zostaje wycięta zgodnie z zaleceniami Klienta. Jedną z opcji jest przygotowanie mozaiki wedle projektu dostarczonego przez zamawiającego, jak również opracowanie dowolnych elementów dekoracyjnych. Różny kształt płytek oraz szeroka gama wzorów, kolorów i faktur sprawia, że Simple-Fix nadaje starym powierzchniom drugie życie – nowoczesny, ponadczasowy wygląd. Spieki kwarcowe, z których korzystamy, są materiałem szlachetnym, świetnie sprawdzającym się zarówno przy modernizacji starych, klasycznych mebli, jak i współczesnych, prostych form. Płyty są gotowe do użycia zaraz po dostarczeniu, a z elementów, na których zostają przymocowane można natychmiast korzystać. Nasza technologia nie wymaga dodatkowego kleju. Ten zastosowany przy płytkach jest bezbarwny i nie powoduje zabrudzeń.

Odświeżenie blatu, powierzchni mebli i szaf, modernizacja podłóg czy schodów, dzięki Simple-Fix, mogą zostać wykonane bez pomocy specjalisty. Wido-Profil oferuje zarówno kompleksowe przeprowadzenie usługi, zapewniając wsparcie na każdym etapie realizacji projektu, jak i dostarczenie jedynie wybranych elementów, w zależności od potrzeb Klienta.

Projekty są rozpatrywane i wyceniane indywidualnie. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania: tel. +48 601 714 511 e-mail: sprzedaz@wido.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!


Recently Viewed

No products

Menu