kompleksowe-wykonanie-elewacji.png

NOWOCZESNA ELEWACJA

ZAMÓW OFERTĘ

lub zadzwoń

+48 665 160 002


FASADY
WENTYLOWANE

Oferujemy kilkanaście systemów montażu fasad wentylowanych dostosowanych do wszystkich dostępnych na rynku rodzajów płyt. Podkonstrukcja aluminiowa lub nierdzewna Wido-Profil w połączeniu z płytą elewacyjną jest rozwiązaniem coraz częściej wybieranym przez inwestorów indywidualnych. Naszymi atutami są kilkunastoletnie doświadczenie i autorskie opatentowane rozwiązania.

Więcej>>

BALUSTRADY
SYSTEMOWE

Nasze balustrady systemowe zapewniają spójne i estetyczne wykończenie każdego budynku. Oferujemy zarówno balustrady zewnętrzne (np. balkonowe), jak i wewnętrzne. Zaletą naszych balustrad systemowych jest łatwy sposób montażu. Nasza oferta obejmuje gotowe elementy balustrad z wypełnieniem z różnych materiałów, akcesoria mocujące oraz montaż systemów.

Więcej>>

STOLARKA
ALUMINIOWA

W zakresie stolarki aluminiowej oferujemy zarówno przeszklenia typowe, jak również niestandardowe, w tym okna wielkopowierzchniowe. Proponujemy rozwiązania indywidualne, zintegrowane z elewacją. Zaletą stolarki aluminiowej jest wąska konstrukcja, optycznie neutralna na fasadzie budynku, wytrzymała, odporna na korozję i nie wymagająca konserwacji.

Więcej>>


PARAPETY
ZEWNĘTRZNE

Wykorzystując technologię simple-fix, proponujemy wykonanie i montaż parapetów ze spieków kwarcowych. Możemy zastosować dowolną fakturę i kolor dostępny w kolekcji spieków kwarcowych. Zastosowany materiał powoduje, że parapety Wido-Profil są łatwe do czyszczenia i dezynfekcji oraz odporne na działanie czynników atmosferycznych, a podczas użytkowania nie zmieniają właściwości.

Więcej>>

NOWOCZESNY
DACH

Nowoczesny dach z płyt elewacyjnych zapewnia nie tylko odpowiednią ochronę, ale stanowi ważny element wykończenia budynku. Dach, w którym zastosowane płyty stają się przedłużeniem elewacji, daje wyjątkowo świeży, dynamiczny efekt. Nasze systemowe rozwiązania umożliwiają ukrycie urządzeń technicznych takich jak rynny. Dzięki temu powstają ultra-nowoczesne, monolityczne bryły.

Więcej>>

ŻALUZJE
ZEWNĘTRZNE

Żaluzje zewnętrzne zapewniają osłonę wnętrza domu przed promieniami słonecznymi oraz nagrzaniem. Możliwość regulacji kąta nachylenia listew pozwala na regulację stopnia zaciemnienia pomieszczeń. Dodatkowo, zamocowane na elewacji domu, podkreślają jego nowoczesny charakter. Żaluzje fasadowe są bezproblemowe w użytkowaniu i nie wymagają konserwacji, a ich montaż jest stosunkowo prosty.

Więcej>>


  • Nowoczesna elewacja domu Nowoczesna elewacja domu jednorodzinnego. Na budynku zrealizowaliśmy fasady wentylowane, stolarkę aluminiową i żaluzje zewnętrzne, balustrady samonośne oraz pergolę.
  • Detal elewacji - widoczne donice ogrodowe ze spieków kwarcowych oraz żaluzje zewnętrzne
  • Pergola ogrodowa wykonana z aluminium - rozwiązanie na lata!
  • Balustrada całoszklana.
  • Balustrada całoszklana - detal. Detal balustrady całoszklanej.
  • Żaluzje zewnętrzne systemowe. Nowoczesne żaluzje zewnętrzne.


Recently Viewed

No products

Menu