kompleksowe-wykonanie-elewacji.png

Elewacja z łupka. Realizacja i zdjęcie www.lupek.pl

WIDO-HOME NOWOCZESNY DOM

ZAMÓW OFERTĘ

lub zadzwoń

+48 665 160 002


ZOBACZ, CO OFERUJEMY

ELEWACJA Z PŁYT
WIELKOFORMATOWYCH

Elewacja domu z płyt wielkoformatowych - na zdjęciu spieki kwarcowe.

Fasady wentylowane z płyt wielkoformatowych to nie tylko elegancja, ale także mocne, wytrzymałe w eksploatacji materiały. Atutem tego typu wykończenia jest możliwość zastosowania szerokiej gamy pokryć dekoracyjnych, takich jak: wielkoformatowe płyty ze spieków kwarcowych, płyty ceramiczne (np. Tubądzin), z betonu GRC, włókno-cementu, a także płyty HPL. To materiały, które zapewnią nowoczesne i trwałe rozwiązania.

Więcej>>

ELEWACJA
Z ŁUPKA

Elewacja z łupka. Realizacja i zdjęcie www.lupek.pl

Elewacja wentylowana z naturalnego kamienia lub łupka jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla domów jednorodzinnych jak i dla większych budynków. Łączy nowoczesną i trwałą konstrukcję z przyjazną, elegancką i ekologiczną powierzchnią. Taką elewację proponujemy zamontować w systemach niewidocznych Wido-Inv, Wido-Inv3, oraz Wido-Frame lub widocznych Wido-Grip na nitach oraz Wido-Ceramic.

Więcej>>


ELEWACJA
Z DESKI HPL

Elewacja z deski HPL - realizacja i zdjęcie Trespa

Deski elewacyjne z płyty HPL to idealna propozycja dla Klientów szukających, nowoczesnych i jednocześnie trwałych rozwiązań. Szeroka gama kolorystyczna pozwala dostosować projekt elewacji do koncepcji najbardziej wymagających inwestorów. Wybór szerokości deski zależy od indywidualnych preferencji i specyfiki projektu - proponujemy zarówno standardową szerokość 20 cm, jak i wymiary niestandardowe, które umożliwią estetyczny podział.

Więcej>>

NOWOCZESNY
DACH

Nowoczesny dach i elewacja z łupka. Realizacja i zdjęcie www.lupek.pl

Nowoczesny dach z płyt elewacyjnych zapewnia nie tylko odpowiednią ochronę, ale stanowi ważny element wykończenia budynku. Dach, w którym zastosowane płyty stają się przedłużeniem elewacji, daje wyjątkowo świeży, dynamiczny efekt. Nasze systemowe rozwiązania umożliwiają ukrycie urządzeń technicznych takich jak rynny. Dzięki temu powstają ultra-nowoczesne, monolityczne bryły.

Więcej>>


  • Nowoczesny dom Nowoczesny dom - dach i elewacja z łupka. Realizacja i zdjęcie www.lupek.pl
  • Nowoczesny dom Wido-Home Nowoczesny dom - dach i elewacja z łupka. Realizacja i zdjęcie www.lupek.pl
  • Nowoczesny dom - Wido-Home Nowoczesny dom - dach i elewacja z łupka. Realizacja i zdjęcie www.lupek.pl
  • Nowoczesna elewacja domu Nowoczesna elewacja domu ze spieków kwarcowych.
  • Nowoczesna elewacja domu Nowoczesna elewacja domu ze spieków kwarcowych.


Recently Viewed

No products

Menu