Elewacja z płyt wielkoformatowych

Nowoczesna elewacja domu - system Wido-Frame

Nowoczesna elewacja domu. Firma Wido-Profil wykonała tu elewację z płyt wielkoformatowych ze spieków kwarcowych na systemie Wido-Frame, a także stolarkę aluminiową i balustrady całoszklane.

Fasady wentylowane z płyt wielkoformatowych to nie tylko elegancja, ale także mocne, wytrzymałe w eksploatacji materiały. Atutem tego typu wykończenia jest możliwość zastosowania szerokiej gamy pokryć dekoracyjnych, takich jak: wielkoformatowe płyty ze spieków kwarcowych, płyty ceramiczne (np. Tubądzin), z betonu GRC, włókno-cementu, a także płyty HPL. To materiały, które zapewnią nowoczesne i trwałe rozwiązania.

Możemy je montować na elewacji domu w systemach niewidocznych Wido-InvWido-Frame oraz Wido-Grip na kleju, a także widocznych mechanicznych jak Wido-Grip na nitach oraz Wido-Ceramic.

Ciekawą opcją montażu na elewacji są również płyty kompozytowe, montowane w systemach Wido-Flip oraz Wido-Ypsilon. Dzięki swoim właściwościom kompozyty dają możliwości formowania ich w formy przestrzenne i gięte.

Elewacja i dacj domu jako jedna całość

Dom nowoczesny - dach i fasada z płyt włókno-cementowych w Puszczykowie ul. Tenisowa. ARES s.c.

Kolejną zaletą fasad wentylowanych jest fakt, że wełna mineralna ukryta poza warstwą dekoracyjną pozostaje zawsze sucha, co przekłada się na optymalne warunki izolacyjne. W lecie fasada taka, dzięki przestrzeni wentylacyjnej, zapewnia lepszą izolację przed upałem. Dodatkowym plusem, w porównaniu z tradycyjną elewacją, jest łatwość utrzymania fasady wentylowanej w czystości. Konstrukcja nośna fasady jest wykonana z aluminium i/lub stali nierdzewnej, co przekłada się na trwałość fasady, która jest bardzo odporna na czynniki zewnętrzne.

Wykonanie okładziny ścian zewnętrznych w formie fasady wentylowanej z płyt wielkoformatowych pozwala także na wykonanie, w oparciu o oferowane przez nas systemy montażu, nowoczesnego dachu, będącego przedłużeniem elewacji.

Oferta Wido-Profil na elewację z płyt wielkoformatowych

Proponujemy Państwu:

  • współpracę z inwestorem lub architektem przy doborze rodzaju i formatu płyty, systemu montażu i optymalizacji zużycia materiałów,
  • rozwiązania szczegółów detali w proponowanych technologiach montażu, w oparciu o szeroki wybór naszych produktów,
  • przygotowanie dokumentacji wykonawczej,
  • precyzyjną obróbkę płyt na maszynach numerycznych CNC,
  • podkonstrukcję aluminiową lub ze stali nierdzewnej,
  • szkolenie dla firmy montażowej u nas, w siedzibie firmy,
  • inwestorom zainteresowanym zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji począwszy od doboru płyt elewacyjnych, poprzez projekt, przygotowanie dokumentacji wykonawczej, dostarczenie i obróbkę podkonstrukcji oraz płyt elewacyjnych, po montaż elewacji.

Nasze wieloletnie doświadczenie i liczne realizacje przekładają się na wysoką jakość wykonania. Każdy projekt rozpatrujemy i wyceniamy indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem telefonicznie 601 714 511 lub mailowo: sprzedaz@wido.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!


Recently Viewed

No products

Menu